Podílíme se na spolupráci zaměstnavatelů z regionu Šternberska

Na radnici ve Šternberku byla podepsána deklarace o spolupráci na rozvoji školství v regionu.

S radostí oznamujeme, že dlouhodobá snaha města Šternberka a MAS Šternbersko o co nejužší komunikaci s hlavními zaměstnavateli z našeho regionu dnes vyvrcholila podpisem deklarace o spolupráci.

Za přítomnosti Okresní hospodářská komora Olomouc a kompletního vedení Město Šternberk dnes deklaraci podepsali zástupci Psychiatrická Léčebna Šternberk, Nemocnice AGEL Šternberk a společností EXCALIBUR ARMY, Keestrack, RobertshawALLGARD CZ. Přítomní signatáři se jednoznačně shodli, že hlavním tématem nejbližších měsíců by mělo být propojení vzdělávání s praxí u samotných zaměstnavatelů.

K zajištění konkrétních aktivit se společným dílem zavázali město Šternberk z pozice zřizovatele základních a mateřských škol a MAS Šternbersko z pozice koordinátora spolupráce zaměstnavatelů a dalších institucí.

Datum vložení: 10. 2. 2023 11:01
Datum poslední aktualizace: 10. 2. 2023 11:13