Vzdělávání směřující do budoucnosti: Trendy, kvalita a vize

Vzdělávání směřující do budoucnosti: Trendy, kvalita a vize 1

Kdy: 14. 5. 2024 od 12:30
Kde: Expozice času Šternberk (adresa: ČSA 19, 785 01 Šternberk)

Vážení přátelé vzdělávání,

s potěšením Vás zveme na ojedinělou akci s názvem Vzdělávání směřující do budoucnosti: Trendy, kvalita a vize, která se zaměří na aktuální témata školství, inovace ve vzdělávacím procesu a nastíní nové trendy, jež formují budoucnost vzdělávání. Tato akce představuje výjimečnou příležitost pro všechny, kteří mají zájem hlouběji proniknout do světa vzdělávání a pochopit jeho současné směřování.

Hosté:
RNDr. Aleš Jakubec, Ph.D., uvolněný člen Rady Olomouckého kraje
Ing. Stanislav Orság, starosta města Šternberka
Ing. Jaroslav Mihal, krajský vedoucí regionální podpory pro olomoucký kraj (projekt střední článek podpory)
Mgr. František Štefek a Mgr. et Mgr. Milada Sovadinová, ředitel a zástupkyně PPP a SPC Olomouckého kraje
Doc. Mgr. Petra Šobáňová, Ph.D., proděkanka pro rozvoj a vnější vztahy Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
Doc. RnDr. Irena Smolová, Ph.D., předsedkyně akademického senátu Univerzity Palackého v Olomouci
Mgr. Radek Hanuš, Ph.D., vedoucí krajského pracoviště NPI ČR V Olomouci
Mgr. Michal Hlaváček, ředitel inspektorátu ČŠI pro Olomoucký kraj

Během této akce budete mít příležitost nejen získat cenné informace z první ruky od předních expertů, ale také diskutovat o výzvách a příležitostech, které současný vzdělávací systém nabízí. Budeme se věnovat klíčovým otázkám kvality vzdělávání, integraci nových vzdělávacích metod a přístupů, a neopomeneme ani téma rozvoje potenciálu každého žáka.

Akce je určena pro ředitele škol a pedagogické pracovníky, širokou veřejnost, včetně rodičů, dalších pracovníků v oblasti vzdělávání, nestátních neziskových organizací, sociálních služeb a všech, kteří mají zájem o budoucnost vzdělávání v našem regionu a přesahující jeho hranice.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti přes tento registrační formulář https://forms.gle/L846TbAQ9oaMaVMb9.

Těšíme se na Vaši účast a společné hledání cest, jak vzdělávání v našem regionu posunout ještě dále. Účast na akci je zdarma.

Pojďte s námi objevovat a formovat budoucnost vzdělávání!

Datum vložení: 25. 4. 2024 9:11
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2024 9:15