Pozvánka na Společné školské setkání pedagogických pracovníků ZŠ I. stupně – ON-LINE

Termín konání: 13.11.2020 – 11:00 - 12:00
Klíčová aktivita 4: Poradenství a podpora rodičům a pedagogickým pracovníkům

Pozvánka na Společné školské setkání pedagogických pracovníků ZŠ I. stupně – ON-LINE
Program setkání:
- Představení příčin a důsledků sociálního znevýhodnění, které mají vliv na průběh vzdělávání žáků z tohoto prostředí.
- Nastínění důvodů odlišného rozvoje kognitivních funkcí u žáků se sociálním znevýhodněním od narození s důrazem na vstup dítěte do první třídy. Důvody, proč těmto žákům věnovat zvýšenou pozornost.
- Stanovení příčin menší úspěšnosti ve vzdělávání žáků pocházejících ze sociálně znevýhodněných rodin.
- Představení mimoškolních možností pro podporu žáků se sociálním znevýhodněním.
- Diskuze o konkrétních případech znevýhodněných žáků a hledání řešení jejich situace.
Lektor: Mgr. Markéta Špundová

pozvánka

Pozvanka_KA4_Skolske_setkani_ZS_I1.pdf
Datum vložení: 13. 11. 2020 23:03
Datum poslední aktualizace: 9. 12. 2022 23:05
Autor: Radost pomáhat, z.s.