Výzva pro předkládání žádostí o udělení značky Haná regionální produkt


Máte zájem získat ochrannou známku Haná regionální produkt®?

Příležitost pro místní výrobce, poskytovatele ubytovacích a stravovacích zařízení získat regionální značku v regionu Haná. Právě nyní startuje další výzva pro přijímání žádostí.

MAS Moravská cesta vyhlašuje ve spolupráci s MAS - Partnerství Moštěnka, MAS Regionem HANÁ, MAS Prostějov venkov, MAS Uničovsko, MAS Hanácký venkov, MAS Šternbersko a Asociací regionálních značek 20. výzvu k předkládání žádostí o udělení značky „HANÁ regionální produkt®“

Termín příjmu žádostí o udělení značky:

Žádosti budou přijímány v pracovní dny v termínu od 18. 2. do 5. 4. 2019. Certifikace bude probíhat 11. 4. 2019, od 9:30 hodin v prostorách Penzionu Sobáčov -  https://www.sobacov.cz/redakce/index.php?clanek=198222&slozka=53713&xsekce=198219&lanG=cs&xuser=

Prezentace výrobců se zúčastní žadatelé o certifikaci, mohou se zúčastnit i hosté a široká veřejnost. Následně poté proběhne jednání certifikační komise, které bude neveřejné.
Formulář žádosti o udělení značky „HANÁ regionální produkt ®“, včetně příloh je k dispozici na webové prezentaci www.moravska-cesta.cz a www.regionalni-znacky.cz/hana nebo v tištěné podobě v kanceláři MAS v Nákle 12, 783 32.

 

Pokud byste potřebovali pomoc s vyplněním žádosti, případně další informace -  kontaktujte:

Julie Zendulková
Předsedkyně
MAS Moravská cesta, z.s.
Koordinátorka
Haná regionální produkt