MŠMT vyhlašuje soutěž o drony


Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) vyhlašuje dne 17. 9. 2018 foto a video soutěž pro studenty středních a vyšších odborných škol s názvem „Zachyť svoji SVOBODU“. Hlavní výhrou ve vyhlašovaných kategoriích jsou drony s kamerou a fotoaparátem. Soutěžní příspěvky mohou studenti posílat do 2. 11. 2018.
 

Úkolem studentů je vyfotit či natočit soutěžní dílo, které bude zachycovat, co pro ně znamená svoboda. Studenti mohou soutěžit v kategoriích „Nejlepší fotografie“ a „Nejlepší video“. Porota pak v každé z těchto dvou kategorií vybere jednoho vítěze, který si odnese hlavní cenu - dron. Další úspěšní soutěžící získají volné vstupenky na zážitkovou hru GOLEM VR nebo možnost strávit den v mediální agentuře s účastí na photoshootingu reklamy.

Přihlášku je nutno vyplnit online na webových stránkách soutěže https://opvvv.msmt.cz/soutez, kde se budou také nahrávat soutěžní příspěvky. Soutěžící přihlášení do kategorie „Nejlepší video“ budou mít možnost získat ještě jedno prvenství, a to ve zvláštní kategorii „Nejlepší FB video“. O vítězi v této kategorii rozhodne hlasování uživatelů na facebookových stránkách OP VVV (https://www.facebook.com/opvvv/), které proběhne v termínu od 15. 11. do 22. 11. 2018.

Ceá zpráva ZDE.