Šternberský sportovní talent 2017 - část II.


V neděli 24. září 2017 se uzavřel třetí ročník sportovní série pro děti ŠTERNBERSKÝ SPORTOVNÍ TALENT 2017. V rámci projektu, který organizuje AGENTURA 2G, byly připraveny pro děti a jejich rodiče celkem 3 sportovní odpoledne. Soutěžilo se v nejrozšířenějších dětských pohybových aktivitách - v běhu, v jízdě na koloběžkách a na kolech. Malí závodníci za umístění v jednotlivých závodech získávali body do celkového hodnocení. V rámci závěrečného závodu byli vyhlášeni celkoví vítězové, kteří obdrželi titul Šternberský sportovní talent 2017. 

Účast v posledním závodě sice ovlivnilo deštivé počasí, ale i tak se na startu šešlo několik otrlých závodníků. Vlastní závody byly doplněny o  aktivity pro všechny příchozí – trampolína, lukostřelba, foukačky, lanové překážky, dětské tetování a další. Cílem projektu bylo připravit odpoledne plné zábavy pro pro všechny zúčastněné. V každém ze závodů byly tyké pro nejlepší závodníky připraveny perníkové medaile, diplomy a věcné ceny.

Titul ŠTERNBERSKÝ SPORTOVNÍ TALENT 2017 získali:
• Kategorie 1 – 2 roky: Jirka Petřík
• Kategorie 3 – 4 roky: Lukáš Tarabaš
• Kategorie 5 – 6 let: Radka Zakuťanská
• Kategorie 7 – 8 let: Dan Řezníček
• Kategorie 9 – 10 let: Jan Mudrák
Absolutní vítězkou se stala poprvé slečna Radka Zakuťanská.

Gratulujeme nejen všem vítězům, ale za podané výkony i všem ostatním účastníkům a organizátorům akce za jejich nasazení. Celkem se akce účastnilo téměř 200 dětí!

Těší nás, že jsme mohli být jedním z partnerů projektu.